همزمان با برگزاری اولین رویداد ملی کارآفرینی حوزه علوم زیستی ژنوم ، نمایشگاه تخصصی و دستاوردهای علمی، پژوهشی و فنآوری در حوزه های مرتبط با رویداد از تاریخ 98/12/13 لغایت 98/12/15 برگزار می­ گردد. گسترش دانش فني و تبادل آخرين دستاوردهاي علمي- تحقيقاتي توسط صنعتگران، پژوهشگران و انديشمندان مراکز پژوهشي و دانشگاهي و آشنایی با رویدادهای علمي و کارآفرینی مرتبط با علوم زیست شناسی، بیوتکنولوژی ، کشاورزی ، صنایع غذایی ،پزشکی و فناوري اطلاعات از مهمترين اهداف برگزاري این نمايشگاه است.

نمایشگاه در دو قالب غرفه و میز نمایشگاهی (desk-show) برگزار می­ گردد. غرفه ­های نمایشگاه دارای مساحت های متغیر 12 تا 24 متر مربع بوده و هزینه اجاره هر غرفه به ازای هر متر مربع  2,000,000 ريال می باشد. در مدل میز نمایشگاهی به هر شرکت یک میز با هزینه 7,000,000 ریال اختصاص داده می ­شود.

به شرکت­ های دانش ­بنیان و شرکت های مستقر در پارکها و مراکز رشد فناوری 20 درصد تخفیف داده می­ شود. همچنین به شرکت هایی که قبل از تاریخ 98/11/15 اقدام به ثبت نام نمایند نیز 10 درصد تخفیف داده خواهد شد. در کنار بخش نمایشگاهی چند بسته  تبلیغاتی در نظر گرفته شده است و علاقه مندان میتوانند به منظور تبلیغات موثر در رویداد از این آیتم ها استفاده کنند.اطلاعات بیشتر و تعرفه هر بسته در ادامه مطالب ذکر شده است.  

همچنین تیم برگزاری رویداد پکیج هایی در سه دسته طلایی ، نقره ای و برنزی در نظر گرفته است که که علاقه مندان در صورت درخواست این پکیج ها میتوانند از تخفیف ویژه ای برخوردار شوند.

لازم به ذکر است به دليل محدوديت بخش نمايشگاهي، اولویت واگذاری غرفه ها به تاريخ رزرو و واريز کامل وجه مربوطه بستگی دارد.

علاقمندان به رزرو غرفه و میز می ­توانند فرم مربوطه را حداکثر تا تاریخ 98/11/30 تکمیل و مبلغ مربوطه را به شماره حسابی که اعلام خواهد شد واریز نمایند و فیش بانکی را در قسمت تکمیل فرم بارگذاری نمایند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با جناب آقای مهدی رحیم پور مسئول برگزاری نمایشگاه ها با شماره تماس ‪0913 519 6860‬ و یا مسئول برگزاری رویداد  با شماره تلفن 09137077846 تماس حاصل فرمایند.

لیست تعرفه های بسته های تبلیغاتی رویداد
پکیج های پیشنهادی رویداد
نقشه ها